Tanie wakacyjne noclegi

plaża

Tanie wakacyjne noclegi

Gru 20, 2017 Wypoczynek by Adminek

W Rewalu dominuje niskie budownictwo, co powoduje jego szczególny klimat. Rewal posiada wciąż swoją niewielką bazę rybacką, co jest pozostałością po dawnej osadzie rybackiej. Nad brzegiem Bałtyku wybudowany jest taras widokowy, skąd turyści mogą oglądać niezmiernie piękny zachody słońca. Rewal może się poszczycić również nowoczesną halą widowiskowo-sportową  z boiskiem około 1200 metrów kwadratowych, na którym mogą być rozgrywane mecze międzypaństwowe. Jak widzimy, warto wynająć noclegi w Rewalu, bo mamy zagwarantowane atrakcje i rozrywkę. Pokoje w Rewalu mają wysoki standard, by turysta czul się dobrze i wygodnie mógł wypocząć. Noclegi w Rewalu to nie jest zbyt duży koszt, zwłaszcza, gdy poszukamy takich w domach prywatnych.

Mamy już zarezerwowane pokoje  w Rewalu, teraz tylko życzyć sobie, by dopisała pogoda Tak, pogoda to ważny czynnik, kiedy się jest na wczasach, a zwłaszcza nad morzem. Rewal posiada własny , ciepły i łagodny mikroklimat,  Temperatura powietrza i wody w Bałtyku jest tu o kilka stopni wyższa niż w innych miejscach. Wynajęcie  noclegów w Rewalu służy zdrowiu. Jod unoszący się w idealnie czystym powietrzu, zdrowa ryba, kąpiele morskie i słoneczne, to wszystko sprawia, że turyści wyjeżdżają z Rewala wypoczęci i zdrowsi.  Czy to nie jest powodem, by zarezerwować pokoje w Rewalu? Rewal warto odwiedzić ze względu na ciekawą przyrodę. Jest to teren zalesiony.

Przeważająca cześć lasów należy do Nadleśnictwa Gryfice, ale są też lasy prywatne.  Do Rewala warto pojechać ze względu na ciekawe ukształtowanie terenu tego zakątka kraju. Ze względu na bardzo dobrze rozwinięta bazę noclegową, nie ma problemu z wynajęciem pokoju w Rewalu. Pokoje w Rewalu cenowo dostępne są dla każdego turysty, znajdziemy w Rewalu tani pokój w domu prywatnym, jak również w pensjonacie. A wracając do ukształtowania terenu, zauważyć należy klif o maksymalnej wysokości 20 m n.p.m., na  którym rozpościera się obszar wydm porośniętych lasem sosnowym oraz plaże. Rewalskie plaże są czyste, strzeżone.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *