Wakacje – plaża czy góry?

plaża

Wakacje – plaża czy góry?

Lis 18, 2017 Wypoczynek by Adminek

Do Rewala można przyjeżdżać o każdej porze roku,  Oczywiście, że w sezonie wakacyjnym ceny noclegów w Rewalu są wyższe, jak w każdej atrakcyjnej turystycznie miejscowości, ale już od końca sierpnia aż do końca maja ceny znacznie spadają. Może zatem warto, ze względu na niższe ceny  pokoi w Rewalu, zaplanować urlop troszeczkę w innym terminie. Tym bardziej, że w miesiącach, kiedy na morzu jest więcej sztormów, w powietrze bardziej nasycone jest jodem. Rewal ma tak dużo atrakcji, że niezależnie od pory roku, możemy się tam udać, by mile spędzić czas. W Rewalu dominuje niskie budownictwo, co powoduje jego szczególny klimat.

Rewal posiada wciąż swoją niewielką bazę rybacką, co jest pozostałością po dawnej osadzie rybackiej. Mieszkańcy dbają o to, by turysta, wczasowicz, jeśli zapłaci za noclegi w Rewalu, nie żałował tego i czuł się  tu dobrze. Dlatego, oferując pokoje w Rewalu, zapewniają bezpłatny parking, miejsce zabaw dla dzieci, boisko do gry w siatkówkę, czy piłkę nożną. W  miejscu naszych noclegów w Rewalu, możemy wypożyczyć rower na przejażdżki po okolicy. Amatorzy spacerów po plaży i wypadów rowerowych znajdują w Rewalu raj dla swoich upodobań i spędzają mnóstwo miłych chwil, oddając się tej atrakcyjnej formie czynnego wypoczynku. Doskonała infrastruktura, duża ilość tanich noclegów w Rewalu- połączenie pensjonatów, kwater prywatnych i campingu położonego na klifowym brzegu Bałtyku, przyciąga co roku dużą liczbę urlopowiczów.

Oprócz tanich pokoi w Rewalu na uwagę zasługują drogi i chodniki. Dobrze utrzymane nawierzchnie dróg i chodników, oraz piękne zieleńce, zawsze były atutem Rewala. Rewal postawił na turystykę i w związku z tym plasuje się w czołówce najbogatszych gmin w Polsce, a także posiada piękna, piaszczystą, szeroką plażę położoną 15 metrów niżej pod  unikalnym klifowym brzegiem. Gdy już znajdziemy pokoje w Rewalu, możemy się cieszyć słońcem i morską wodą,  która w Rewalu jest czysta .Do woli możemy zażywać kąpieli wodnych i słonecznych, a w upalne dni, kiedy na plaży jest zbyt gorąco, możemy szukać cienia na porośniętym lasem klifie.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *