Wczasy w ramach last minute

plaża

Wczasy w ramach last minute

Gru 10, 2017 Wypoczynek by Adminek

Amatorzy spacerów po plaży i wypadów rowerowych znajdują w Rewalu raj dla swoich upodobań i spędzają mnóstwo miłych chwil , oddając się tej atrakcyjnej formie czynnego wypoczynku. Gmina Rewal słynie z gospodarności i bardzo przychylnego nastawienia do turystów.  Takiej oferty noclegów, jak w Rewalu nie znajdziemy w żadnym innym regionie nad Bałtykiem. Pokoje w Rewalu możemy znaleźć już w cenie 25 złotych od osoby, a niekiedy udaje się znaleźć jeszcze tańsze noclegi w Rewalu. Ale są to pokoje w Rewalu w budynkach oddalonych od morza Jaki rodzaj noclegów w Rewalu wybierzemy, to  zależy wyłącznie od zasobności naszego portfela.

 

Oczywiście wybierając  miejsce noclegów w Rewalu kierujemy się przede wszystkim jego odległością od morza, chociaż blisko plaży też uda nam się znaleźć pokoje w Rewalu. Wiadomo ,że w sezonie, czyli w miesiącach wakacyjnych, ceny noclegów  Rewalu są wyższe niż poza sezonem. Ale jest to zupełnie uzasadnione, gdyż właściciele pokoi w Rewalu właśnie żyją z ich wynajmowania. Ale chyba nie należy aż tak oszczędzać na noclegach w Rewalu, ponieważ pokoje są czyściutki, schludne, wyposażone w niezbędne urządzenia jak telewizor, radio, czajnik, a coraz więcej pokoi w Rewalu ma  połączenie z Internetem, bo turyści i na wczasy wożą ze sobą swoje laptopy.

Sam pobyt nad morzem, kogoś , kto mieszka na zadymionym Śląsku ,powinien sprawiać ogromną przyjemność, bo gmina Rewal ma piękne położenie, a sam Rewal rozbudował się na 15 metrowym klifie porośniętym zielenią. Rewal stał się przez to ostatnio bardzo modnym nadmorskim kurortem i turyści właśnie tam spędzają swoje urlopy, tam też organizowane są kolonie letnie dla dzieci.  Jest tu dla n ich wiele atrakcji. Przede wszystkim są bezpieczne place zabaw. Na plaży jest mnóstwo dmuchanych zjeżdżalni, różnego rodzaju urządzeń do skakania i wiele innych. Możliwości aktywnego wypoczynku dzieci  w Rewalu jest wiele. W samej miejscowości  jest dużo obiektów sportowych, można więc samemu  uprawiać  różnego rodzaju sporty, ale można również obejrzeć na plaży  mecze siatkówki  plażowej.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *